Znaleziono 574 wyniki
- 26 cze 2026, 10:46
- Forum: Propozycje zmian układu linii
- Temat: Powstańców Wielkopolskich - Mateczne
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 1138
Re: Powstańców Wielkopolskich - Mateczne
Wg mnie połączenie z Płaszowa trochę dublowałoby się z "6", która choć ma swoich pasażerów, nie jest przesadnie przeciążona.
Szczerze? Nie kupuję tego. To tak jakby powiedzieć, że 173 się dubluje z 13. Mały Płaszów to nie kilka bloków tylko ogromne osiedle porównywalne do tych "starych" z ...
- 26 cze 2026, 6:10
- Forum: Propozycje zmian układu linii
- Temat: Powstańców Wielkopolskich - Mateczne
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 1138
Re: Powstańców Wielkopolskich - Mateczne
Powinien być jakiś autobus z Małego Płaszowa na ATW i problem relacji o której piszecie byłby rozwiązany.
- 24 cze 2026, 11:45
- Forum: Infrastruktura i inwestycje
- Temat: Krakowska, Starowiślna
- Odpowiedzi: 171
- Odsłony: 130802
Re: Krakowska, Starowiślna
Rada miasta nie jest odwołana, więc on zastępuje tylko prezydenta. Takie zmiany powinny być przegłosowane przez RM bo to przecież zmiany budżetowe.
- 24 cze 2026, 9:39
- Forum: Infrastruktura i inwestycje
- Temat: Tramwaj Cichy Kącik - Piastowska - Azory
- Odpowiedzi: 88
- Odsłony: 39973
Re: Tramwaj Cichy Kącik - Piastowska - Azory
Poza centrum Miasto unika kierowania torowisk po jezdni by tramwaje nie utykały w korkach. Rozumiem to bo to nie jest nawet kwestia lokalna - jeśli kurs utknie w jednym miejscu, to opóźnienie rzutuje na całą trasę.
Tak czy owak szkoda. Wierzę, że jeszcze uda się znaleźć jakieś rozwiązanie by ...
- 24 cze 2026, 8:01
- Forum: Infrastruktura i inwestycje
- Temat: Tramwaj Cichy Kącik - Piastowska - Azory
- Odpowiedzi: 88
- Odsłony: 39973
Re: Tramwaj Cichy Kącik - Piastowska - Azory
Ludzie, ale ten chłop jest odklejony, co to wg za retoryka, co to za słownictwo...
A na Aleję Kijowską nawet się nie wybieram, bo tam ludzie nas nie wpuszczą i w ogóle nie ma o czym mówić.
Przez ul. Głowackiego nie przejdziemy z uwagi na dwa zabytki przy przejściu.
Rozumiem, że nie można po ...
A na Aleję Kijowską nawet się nie wybieram, bo tam ludzie nas nie wpuszczą i w ogóle nie ma o czym mówić.
Przez ul. Głowackiego nie przejdziemy z uwagi na dwa zabytki przy przejściu.
Rozumiem, że nie można po ...
- 19 cze 2026, 7:07
- Forum: Układ linii komunikacyjnych
- Temat: Os. Na Stoku, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice
- Odpowiedzi: 654
- Odsłony: 516179
Re: Os. Na Stoku, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice
Podobno "po wakacjach". Były plotki, że na wakacje ale raczej nie sądzę żeby zdążyli. Dwa pasy mają otworzyć i uruchomić światła w poniedziałek (22.06).Mercy pisze: 19 cze 2026, 6:35 Ma ktos moze jakies akutalizacje co z otwarciem petli autobusowej, zmianami rozkladu, otwarciem Kocmyrzowskiej? Wszystko ucichlo...
- 10 cze 2026, 12:30
- Forum: Propozycje zmian układu linii
- Temat: Nowy układ linii autobusowych po otwarciu trasy przez Meissnera
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 889
Re: Nowy układ linii autobusowych po otwarciu trasy przez Meissnera
A to nie kolejny w ogóle nie policzony pomysł tego użytkownika?
- 04 cze 2026, 20:32
- Forum: Układ linii komunikacyjnych
- Temat: Układ linii po otwarciu trasy Mistrzejowice - Wieczysta
- Odpowiedzi: 592
- Odsłony: 323174
Re: Układ linii po otwarciu trasy Mistrzejowice - Wieczysta
Jak zawsze wszyscy milczą. Ale na obecną chwilę to MPK akceptuje tylko takie zmiany rozkładu które mieszczą się w zakresie obsługi jedną brygadą.Kaszmir pisze: 04 cze 2026, 18:24 Acz pytanie jak to będzie, czy protesty pasażerów jeszcze coś jeszcze zmienią?
- 04 cze 2026, 18:11
- Forum: Układ linii komunikacyjnych
- Temat: Układ linii po otwarciu trasy Mistrzejowice - Wieczysta
- Odpowiedzi: 592
- Odsłony: 323174
Re: Układ linii po otwarciu trasy Mistrzejowice - Wieczysta
2x2 - wszystkie po jednej brygadzie + szczytówka na 232. Nie wiem ile obecnie jeździ bo tam są co kurs jakieś przebieranki. Ale wygląda na to że będzie w sumie 5 brygad całodziennych i jedna szczytowa.
- 03 cze 2026, 10:13
- Forum: Układ linii komunikacyjnych
- Temat: Wieści z ZTP / MPK / Mobilis + krótkie zmiany tymczasowe
- Odpowiedzi: 705
- Odsłony: 784891
Re: Wieści z ZTP / MPK / Mobilis + krótkie zmiany tymczasowe
Bo po imprezie idziesz na browara? 
- 02 cze 2026, 19:38
- Forum: Infrastruktura i inwestycje
- Temat: Kocmyrzowska i nowa pętla Wzgórza Krzesławickie
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 23766
Re: Kocmyrzowska i nowa pętla Wzgórza Krzesławickie
Koniecznie z takimi łukami żeby wrzucić ograniczenie dla tramwajów 20km/h 
- 31 maja 2026, 14:53
- Forum: Infrastruktura i inwestycje
- Temat: Metro / premetro
- Odpowiedzi: 454
- Odsłony: 340819
Re: Metro / premetro
Kto by się spodziewał xD
Za takie coś powinni odpowiadać karnie. Od początku uważałem że metro miało zapewnić AM drugą kadencję i nic więcej.
Za takie coś powinni odpowiadać karnie. Od początku uważałem że metro miało zapewnić AM drugą kadencję i nic więcej.
- 28 maja 2026, 12:47
- Forum: Układ linii komunikacyjnych
- Temat: Os. Na Stoku, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice
- Odpowiedzi: 654
- Odsłony: 516179
Re: Os. Na Stoku, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice
Uważam, że słupki Darwina 03 i 04 powinny należeć do zespołu przystankowego Jarzębiny. Raz się złapałam, że chcąc przesiąść się z tramwaju na autobus wysiadłam na Darwina, a tu 300m do przespacerowania.
To ewidentny błąd wynikający z kwestii historycznej kiedy to przystanek autobusowy był ...
- 28 maja 2026, 10:25
- Forum: Układ linii komunikacyjnych
- Temat: Walcownia
- Odpowiedzi: 334
- Odsłony: 246887
Re: Walcownia
Pomiary z 2014, przystanek Mrozowa:
- kier. Walcownia: największe napełnienie 59 osób, później kilka kursów w okolicach 20-15 osób, reszta poniżej 10.
- kier. Borek: największe napełnienie 71 osób, później kilka kursów w okolicach 20-15 osób, reszta poniżej 10.
- kier. Walcownia: największe napełnienie 59 osób, później kilka kursów w okolicach 20-15 osób, reszta poniżej 10.
- kier. Borek: największe napełnienie 71 osób, później kilka kursów w okolicach 20-15 osób, reszta poniżej 10.
- 23 maja 2026, 21:03
- Forum: Układ linii komunikacyjnych
- Temat: Zmiany autobusowe w rejonie Kościelnik
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 600
Re: Zmiany autobusowe w rejonie Kościelnik
Jak skrócenie 271? I kto by tym niby miał jeździć. Już bez przesady, nawet w ZTP nie pracują takie głupki żeby na to wpaść. Obstawiam wjazdy kieszeniowe co najwyżej i tyle.
