Krabok

Awatar użytkownika
mkm3
Ekspert
Posty: 995
Rejestracja: 02 mar 2020, 9:47

Krabok

Post autor: mkm3 » 20 wrz 2020, 16:51

Miło i dobrze dla mieszkańców, że strona PKK i Krabok zyskały na znaczeniu i mają jakiś wpływ na decyzje ws. komunikacji w Krakowie. I to dzięki @Kaszmirowi za co z góry dziękuję, za świetną robotę. Z mojej strony proponuję @Kaszmir, aby kiedyś poruszyć temat Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej, w szczególności co powinno się zrobić i ile niewykorzystanego potencjału jest w tym. Myślę, że też warte uzmysłowienia władzy jest to co robią w Tarnowie - system informacji pasażerskiej w pobliżu dworca kolejowego pokazuje plansze z bieżącymi odjazdami i przyjazdami pociągów, a w pobliżu stacji roweru miejskiego również informują o tej opcji :) Myślę, że taki artykuł może pogoniłby urzędników do roboty. Co myślicie? ;)

Awatar użytkownika
Kaszmir
Administrator
Posty: 5736
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Propozycje tematów do poruszenia na Kraboku

Post autor: Kaszmir » 22 wrz 2020, 16:41

Hej, dzięki! Ok, do przemyślenia. Choć z SKA chyba czekam aż skończą remonty, bo wtedy może się dużo pozmieniać (i jest szansa, że na lepsze). W ogóle przyznam, że mam swoją "kupkę wstydu" artykułów które czekają na napisanie a nie mogę wciąż znaleźć czasu :D

Oczywiście wszelkie propozycje artykułów chętnie przyjmę. Zachęcam Was też do pisania artykułów - na kraboku jest dział "Listy Czytelników", ostatnio trochę cicho w nim ;)

GoMeZz391
Moderator globalny
Posty: 1231
Rejestracja: 17 lut 2020, 22:54
Kontakt:

Re: Krabok

Post autor: GoMeZz391 » 22 wrz 2020, 21:59

A czy do takiego działu trafiłby artykuł o tym jak PKP utrudnia życie osobom starszym, schorowanym, czy też matkom z dziećmi w wózkach?
Bo moja okolica by miała fajny temat do nagłośnienia.

Awatar użytkownika
Kaszmir
Administrator
Posty: 5736
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Krabok

Post autor: Kaszmir » 24 wrz 2020, 16:47

GoMeZz391 pisze: 22 wrz 2020, 21:59A czy do takiego działu trafiłby artykuł o tym jak PKP utrudnia życie osobom starszym, schorowanym, czy też matkom z dziećmi w wózkach?
Bo moja okolica by miała fajny temat do nagłośnienia.
Jasne :) Jeśli będzie merytorycznie i "nie-hejtowo" to jak najbardziej!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości