PR773 na 405 (Kurs 11:31 z Biskupa Prandoty w stronę Cmentarza Prądnik Czerwony)
PR774 na 129 (Kurs 11:22 z Biskupa Prandoty w stronę Czyżyn Dworca)
DE606 na 169 (Kurs 11:31 z Biskupa Prandoty w stronę Górki Narodowej)
28.11.2022
Re: 28.11.2022
BR741 182 11.45 Miśnieńska - DGW
Re: 28.11.2022
Na "433" jest DA129.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości