Spotkania Atelier innowacji

- Bilety, działalność Miejskich Jednostek, pozostałe tematy związane z krakowską komunikacją miejską
Marcin Woźniak
Pasażer
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2024, 12:07

Spotkania Atelier innowacji

Post autor: Marcin Woźniak » 26 sty 2024, 14:05

Dzień dobry, to mój pierwszy post na Forum, dlatego zacznę od przedstawienia się. Nazywam się Marcin Woźniak, jestem przedstawicielem organizacji Swarmcheck, która wraz z Wydziałem Gospodarki Komunalnej i Klimatu Urzędu Miasta Krakowa organizuje spotkanie warsztatowe różnych środowisk naukowych, biznesowych i społecznych, aby wyłonić najlepsze rozwiązania dla Krakowa w perspektywie roku 2050.

Jest to akcja w ramach europejskiego projektu przeszczepiania dobrych praktyk miejskich ATELIER (strona projektu: https://www.krakow.pl/klimat/249752,art ... acji_.html ) Uczestnicy spotkania będą aktywnie zaangażowani w procesy decyzyjne, wdrażanie innowacyjnych technicznych rozwiązań, oraz kształtowanie Dystryktów Dodatnio Energetycznych w Krakowie. Dyskusja skupiać się będzie na identyfikacji i przezwyciężaniu istniejących przeszkód oraz zagrożeń, by zapewnić trwałość, zrównoważenie i dostępność tych rozwiązań dla wszystkich mieszkańców i podmiotów Krakowa.

Tematyka Pierwszego Spotkania:
1. Innowacje społeczne.
2. Zarządzanie zmianą społeczną.
3. Przepisy prawne.

Spotkanie prowadzić będzie facylitatorka Marta Marczuk.

Data i Miejsce:
30 stycznia 2024 r. (wtorek), godziny 16:00–20:00. Krakowskie Centrum Edukacji Klimatycznej, ul. Wielopole 17A w Krakowie
Na spotkaniu będzie przerwa na wegetariański posiłek.

Zdaję sobie sprawę, że termin spotkania jest nieodległy, jednak na ostatni moment pojawiło się jeszcze kilka wolnych miejsc i Państwa społeczność została mi zarekomendowana jako zrzeszająca osoby, które mogą wnieść wartościowy wkład do dyskusji. W związku z tym ośmielam się takie zaproszenie wystosować.

Osoby chętne do udziału proszę o przesłanie wiadomości email na adres k.mondel@swarmcheck.ai w temacie wiadomości proszę wpisać "Zgłoszenie ATELIER" i w treści napisać kilka słów o sobie, abyśmy wiedzieli do jakiej grupy warsztatowej możemy państwa zakwalifikować.

Pozdrawiam serdecznie
Marcin Woźniak

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 13 gości