Jak podejść jak chodników nie ma?
https://www.google.com/maps/@50.0587234 ... FQAw%3D%3D
Mogiła, Łęg, Sołtysowska
Re: Mogiła, Łęg, Sołtysowska
Po 1. Jest wiele szkół przy których nie ma chodnika.kdm pisze: 11 wrz 2025, 11:27 Jak podejść jak chodników nie ma?
https://www.google.com/maps/@50.0587234 ... FQAw%3D%3D
Po 2. Jak nie ma chodnika to z budową szkoły go trzeba wybudować, bo dzieci nie tylko będą dojeżdżać autobusem ale też chodzić pieszo, jeździć na hulajnogach.
Re: Mogiła, Łęg, Sołtysowska
Dawcami tych zmian w Łęgu są m.in. "49" czy częściowo "11".Kitek pisze: 09 wrz 2025, 16:11 Od poniedziałku nadchodzą długo wyczekiwane zmiany w rejonie Łęgu, szczegóły w komunikacie
https://ztp.krakow.pl/kmk/komunikaty/1593-2025

Re: Mogiła, Łęg, Sołtysowska
Ty tak poważnie? Nawet nie strasz.

Re: Mogiła, Łęg, Sołtysowska
Linia "183" pomimo bardzo krótkiej trasy i tak będzie utykać w korku na Centralnej, ponieważ nadal trwa przebudowa skrzyżowania. Utworzono też tymczasowe przejście dla pieszych na wysokości ośrodka szkolenia kierowców i pojazdy dość wolno się poruszają tą ulicą, bo ciągle ktoś przekracza jezdnię. Korki w godzinach szczytu na Galicyjskiej, Centralnej i Sołtysowskiej skutecznie demolują rozkłady linii autobusowych.
A odnośnie samej "183", zobaczymy jak się przyjmie chociaż mam obawy czy ta linia będzie mieć odpowiednie napełnienia jak na ~f=15 i trasę tylko do Czyżyn.
A odnośnie samej "183", zobaczymy jak się przyjmie chociaż mam obawy czy ta linia będzie mieć odpowiednie napełnienia jak na ~f=15 i trasę tylko do Czyżyn.
Linia "52" co 5 minut w szczycie to komunikacyjna racja stanu!
Re: Mogiła, Łęg, Sołtysowska
Niestety zgodnie z przewidywaniami 183 jeździ co 15 minut pusta. Nie ma szans, żeby taka częstotliwość się utrzymała. Do przystanku Ciesielskiego nie ma zapewnionego odpowiedniego dojścia z okolicznych bloków. Osiedla są zagrodzone i pomimo że najbliższy blok przy Sikorki jest tuż przy przystanku to dojście zajmuje 10 minut na piechotę. Już szybciej jest maszerować do 103/113 na Sołtysowską. Nie sądzę, żeby nagle pojawiły się jakieś dojścia bo po drodze są prywatne tereny firm. Kolejne przytanki Na Załęczu i Siwka praktycznie nie generują ruchu, więc na takiej trasie linia nie ma szans się przyjąć.
Re: Mogiła, Łęg, Sołtysowska
Wiadomo, że ten układ nie jest idealny, ale ocenianie napełnień linii po jednym dniu funkcjonowania jest trochę niepoważne...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Bing [Bot] i 5 gości