Bodzów, Kostrze, Tyniec

- Linie, trasy, rozkłady
Awatar użytkownika
Kaszmir
Administrator
Posty: 7595
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Polubił: 270 razy
Otrzymał  polubienie: 652 razy
Kontakt:

Re: Bodzów, Kostrze, Tyniec

Post autor: Kaszmir » wczoraj, 22:49

Skoro "496" zastępuje teraz "203" na odcinku Kostrze OSP - Winnicka - Czerwone Maki, to powinno mu się dołożyć brakujące kursy, przynajmniej w niedziele bo obecnie pierwszy jest dopiero po godz. 9. Czyli jeśli ktoś dojeżdża rano z Winnickiej (np. do pracy) to stracił w ogóle możliwość dojazdu km.

AdRes89
Pasażer
Posty: 36
Rejestracja: 22 lut 2026, 20:04
Polubił: 6 razy
Otrzymał  polubienie: 31 razy

Re: Bodzów, Kostrze, Tyniec

Post autor: AdRes89 » 10 min temu

A ja się zgadzam że przeguby na "112" to jest ich marnowanie. Już lepiej żeby się zamieniły solówkami ze "189". A jak naprawdę nie mają gdzie jeździć, to chyba robota dla MPK żeby przenieść jakieś brygady z PB albo PW ;) W godzinach szczytu "162" też potrafi być nabite, i co z tego?

Może ten remont Tynieckiej będzie jakimś pretekstem żeby po powrocie na stałe trasy trochę to wszystko zmodyfikować.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość