Bodzów, Kostrze, Tyniec
- Kaszmir
- Administrator
- Posty: 7595
- Rejestracja: 30 sty 2020, 21:20
- Lokalizacja: Kraków
- Polubił: 270 razy
- Otrzymał polubienie: 652 razy
- Kontakt:
Re: Bodzów, Kostrze, Tyniec
Skoro "496" zastępuje teraz "203" na odcinku Kostrze OSP - Winnicka - Czerwone Maki, to powinno mu się dołożyć brakujące kursy, przynajmniej w niedziele bo obecnie pierwszy jest dopiero po godz. 9. Czyli jeśli ktoś dojeżdża rano z Winnickiej (np. do pracy) to stracił w ogóle możliwość dojazdu km.
-
AdRes89
- Pasażer
- Posty: 36
- Rejestracja: 22 lut 2026, 20:04
- Polubił: 6 razy
- Otrzymał polubienie: 31 razy
Re: Bodzów, Kostrze, Tyniec
A ja się zgadzam że przeguby na "112" to jest ich marnowanie. Już lepiej żeby się zamieniły solówkami ze "189". A jak naprawdę nie mają gdzie jeździć, to chyba robota dla MPK żeby przenieść jakieś brygady z PB albo PW
W godzinach szczytu "162" też potrafi być nabite, i co z tego?
Może ten remont Tynieckiej będzie jakimś pretekstem żeby po powrocie na stałe trasy trochę to wszystko zmodyfikować.
Może ten remont Tynieckiej będzie jakimś pretekstem żeby po powrocie na stałe trasy trochę to wszystko zmodyfikować.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość
