Platforma Komunikacyjna Krakowa
www.forum.pkk.net.pl
https://forum.pkk.net.pl/
Skawina
https://forum.pkk.net.pl/viewtopic.php?t=344
Strona
18
z
18
Re: Skawina
:
26 cze 2026, 21:57
autor:
sorig
Czyli rozsądne minimum, zastąpienie linii wewnątrzgminnych MPK przez linie dofinansowane przez FRPA jest rozsądne z punktu widzenia ekonomicznego, ale też organizacyjnego.