Re: Rozdział taboru - autobusy
: 24 cze 2026, 7:34
Jaja to chyba są na "304" gdzie wg tomekzaw.pl jest kilka brygad elektryków przegubowych. Może to ktoś potwierdzić? 
www.forum.pkk.net.pl
https://forum.pkk.net.pl/
Wyświetlają się błędnie, po kliknięciu w pojazd można zauważyć, że kursują na innych liniach.kucyk pisze: dzisiaj, 7:34 Jaja to chyba są na "304" gdzie wg tomekzaw.pl jest kilka brygad elektryków przegubowych. Może to ktoś potwierdzić?![]()