Strona 19 z 19

Re: Rozdział taboru - autobusy

: 24 cze 2026, 7:34
autor: kucyk
Jaja to chyba są na "304" gdzie wg tomekzaw.pl jest kilka brygad elektryków przegubowych. Może to ktoś potwierdzić? :o

Re: Rozdział taboru - autobusy

: 24 cze 2026, 8:14
autor: LLoan
kucyk pisze: dzisiaj, 7:34 Jaja to chyba są na "304" gdzie wg tomekzaw.pl jest kilka brygad elektryków przegubowych. Może to ktoś potwierdzić? :o
Wyświetlają się błędnie, po kliknięciu w pojazd można zauważyć, że kursują na innych liniach.