Solaris Urbino 18 IV Electric
-
Miłośnik_KMK
- Pasażer
- Posty: 17
- Rejestracja: 20 lis 2025, 20:55
- Otrzymał polubienie: 1 raz
Re: Solaris Urbino 18 IV Electric
Wyjechały na linię 174 (wszystkie brygady) i o ile dobrze widziałem 164 dwie sztuki
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
