Platforma Komunikacyjna Krakowa
www.forum.pkk.net.pl
https://forum.pkk.net.pl/
Solaris Urbino 18 IV Electric
https://forum.pkk.net.pl/viewtopic.php?t=115
Strona
3
z
3
Re: Solaris Urbino 18 IV Electric
:
24 cze 2026, 8:58
autor:
Miłośnik_KMK
Wyjechały na linię 174 (wszystkie brygady) i o ile dobrze widziałem 164 dwie sztuki