Re: Rozkłady wakacyjne 2026
: 23 cze 2026, 19:58
Zastanawiam się czy my czasami nie popadamy w jakieś szaleństwo?
Mamy przystanek dosłownie naprzeciwko wejścia do Galerii Bronowice, a nie możemy nazwać przystanku "Galeria Bronowice", bo wywrzemy podświadomy wpływ na ludzi i ktoś pojedzie zrobić zakupy tam a nie do Krakowskiej? Serio? Nie wiem, dla mnie to jest śmieszne. Nazwy przystanków mają być intuicyjne i stanowić maksymalne ułatwienie dla pasażerów - zwłaszcza w mieście turystycznym.
Ogólnie te zmiany nazw generują raczej u mnie uśmiech niż cokolwiek innego. Arka Pana (swoją drogą - kto tak mówi?), Dąbka... rzeczywiście, jest na co wydawać
a jak tak wszędzie wpychają SKA i P+R, to czemu przystanek przy Hali Targowej nie ma SKA?
Mamy przystanek dosłownie naprzeciwko wejścia do Galerii Bronowice, a nie możemy nazwać przystanku "Galeria Bronowice", bo wywrzemy podświadomy wpływ na ludzi i ktoś pojedzie zrobić zakupy tam a nie do Krakowskiej? Serio? Nie wiem, dla mnie to jest śmieszne. Nazwy przystanków mają być intuicyjne i stanowić maksymalne ułatwienie dla pasażerów - zwłaszcza w mieście turystycznym.
Ogólnie te zmiany nazw generują raczej u mnie uśmiech niż cokolwiek innego. Arka Pana (swoją drogą - kto tak mówi?), Dąbka... rzeczywiście, jest na co wydawać