Re: Azory, Łokietka, Chełmońskiego
: 26 cze 2026, 10:47
Od jutra na okres wakacji na linię 130 mają wrócić autobusy elektryczne. Będzie się z tym wiązała kolejna zamiana stanowisk na pętli między liniami 130 i 173 
www.forum.pkk.net.pl
https://forum.pkk.net.pl/
Miłośniki wywalczyły????Tancin pisze: dzisiaj, 10:47 Od jutra na okres wakacji na linię 130 mają wrócić autobusy elektryczne. Będzie się z tym wiązała kolejna zamiana stanowisk na pętli między liniami 130 i 173![]()
Chyba jacyś z...zeńcy.