Strona 31 z 31

Re: Azory, Łokietka, Chełmońskiego

: 26 cze 2026, 10:47
autor: Tancin
Od jutra na okres wakacji na linię 130 mają wrócić autobusy elektryczne. Będzie się z tym wiązała kolejna zamiana stanowisk na pętli między liniami 130 i 173 :roll:

Re: Azory, Łokietka, Chełmońskiego

: 26 cze 2026, 11:16
autor: Miłośnik_KMK
Skąd takie info??

Re: Azory, Łokietka, Chełmońskiego

: 26 cze 2026, 11:40
autor: Jelczyk
Tancin pisze: dzisiaj, 10:47 Od jutra na okres wakacji na linię 130 mają wrócić autobusy elektryczne. Będzie się z tym wiązała kolejna zamiana stanowisk na pętli między liniami 130 i 173 :roll:
Miłośniki wywalczyły???? 🤭🤭🤭

Re: Azory, Łokietka, Chełmońskiego

: 26 cze 2026, 14:37
autor: kucyk
Jelczyk pisze: dzisiaj, 11:40 Miłośniki wywalczyły???? 🤭🤭🤭
Chyba jacyś z...zeńcy. :D