SIP - wyświetlacze, informacja głosowa

- Tabor, przetargi, rozdysponowanie wozów, dane techniczne
tiross
Znawca
Posty: 126
Rejestracja: 19 lut 2020, 15:30
Lokalizacja: IV Prądnik Biały - Prądnik Biały Zachód
Otrzymał  polubienie: 9 razy

Re: SIP - wyświetlacze, informacja głosowa

Post autor: tiross » wczoraj, 20:48

Widziałem tylne wyświetlacze w nowych Solarisach, czuję się zawiedzony niewykorzystaniem ich potencjału. Nie dość że wyświetlacz jest mniejszy niż miejsce przewidziane na niego to i rozmiar liter nie powala.
Obrazek

Przy okazji będąc na Kombinacie, chcąc nie chcąc słyszałem jak „242” zbierał się do odjazdu, wg zapowiedzi głosowej jedzie do… Krzęcin Pętla :lol:

cynamon
Znawca
Posty: 168
Rejestracja: 31 lip 2023, 23:57
Polubił: 37 razy
Otrzymał  polubienie: 33 razy

Re: SIP - wyświetlacze, informacja głosowa

Post autor: cynamon » wczoraj, 21:17

Sposób zaprogramowania tych wyświetlaczy to naprawdę ogromny niewypał. Z przodu nie jest dużo lepiej. Numer jest duży i wyraźny, ale przy dłuższych nazwach krańcówek wygląda to naprawdę tragicznie. Tak nieczytelnego rozwiązania chyba jeszcze nigdzie nie widziałem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości