Strona 54 z 54

Re: SIP - wyświetlacze, informacja głosowa

: 25 cze 2026, 20:48
autor: tiross
Widziałem tylne wyświetlacze w nowych Solarisach, czuję się zawiedzony niewykorzystaniem ich potencjału. Nie dość że wyświetlacz jest mniejszy niż miejsce przewidziane na niego to i rozmiar liter nie powala.
Obrazek

Przy okazji będąc na Kombinacie, chcąc nie chcąc słyszałem jak „242” zbierał się do odjazdu, wg zapowiedzi głosowej jedzie do… Krzęcin Pętla :lol:

Re: SIP - wyświetlacze, informacja głosowa

: 25 cze 2026, 21:17
autor: cynamon
Sposób zaprogramowania tych wyświetlaczy to naprawdę ogromny niewypał. Z przodu nie jest dużo lepiej. Numer jest duży i wyraźny, ale przy dłuższych nazwach krańcówek wygląda to naprawdę tragicznie. Tak nieczytelnego rozwiązania chyba jeszcze nigdzie nie widziałem.