Nastąpiły zmiany w ofercie.
Szczegóły w linku:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/se ... MNGekkdiG8
Wykonawca będzie obsługiwał 28 linii, co daje trochę mniej wzkm, niż do tej pory przewidziano - zmniejszenie do ok. 9,5 mln wzkm z ok. 9,7 mln wzkm.
Pojazdy MINI:
„Wymagana liczba pojazdów (łącznie z pojazdami rezerwowymi)” wynoszącą: „11”
„Wymagana minimalna liczba pojazdów nisko lub zeroemisyjnych” wynoszącą: „5”
„Szacunkowa roczna praca przewozowa* [wzkm]” wynoszącą: „509 345”
„Średnia szacunkowa roczna praca przewozowa na pojazd* [wzkm]” wynoszącą: „46 304,09”
gdzie:
„*Praca przewozowa roczna [wzkm] przyjęta wyłącznie na potrzeby kalkulacji ofert.”
Pojazdy MIDI+:
„Wymagana liczba pojazdów (łącznie z pojazdami rezerwowymi)” wynoszącą: „6”
„Szacunkowa roczna praca przewozowa* [wzkm]” wynoszącą: „382 104”
„Średnia szacunkowa roczna praca przewozowa na pojazd* [wzkm]” wynoszącą: „63 684,00”
gdzie:
„*Praca przewozowa roczna [wzkm] przyjęta wyłącznie na potrzeby kalkulacji ofert.”
Pojazdy Standardowe KN:
„Szacunkowa roczna praca przewozowa* [wzkm]” wynoszącą: „2 829 300”
„Średnia szacunkowa roczna praca przewozowa na pojazd* [wzkm]” wynoszącą: „65 797,67”
gdzie:
„*Praca przewozowa roczna [wzkm] przyjęta wyłącznie na potrzeby kalkulacji ofert.”
Pojazdy Wielkopojemne PN:
„Wymagana liczba pojazdów (łącznie z pojazdami rezerwowymi)” wynoszącą: „91”
„Wymagana minimalna liczba pojazdów nisko lub zeroemisyjnych” wynoszącą: „25”
„Szacunkowa roczna praca przewozowa* [wzkm]” wynoszącą: „5 729 329”
„Średnia szacunkowa roczna praca przewozowa na pojazd* [wzkm]” wynoszącą: „62 959,66”
gdzie:
„*Praca przewozowa roczna [wzkm] przyjęta wyłącznie na potrzeby kalkulacji ofert.”
Zmieniono zapisy dotyczące kolorystyki oznaczeń poszczególnych elementów pojazdu, ulokowania numerów taborowych, piktogramów i innych informacji dodatkowej wewnętrznej i zewnętrznej, dodatkowe informacje na SIPie wewnątrz pojazdu i na zewnątrz np. kontrola biletów, awaria pojazdu, działanie klimatyzacji. Zmianom również podlega zasada waloryzacji.
Linie jakie otrzyma przewoźnik:
Dzień powszedni Sobota Dzień świąteczny
1
SALWATOR - Księcia Józefa, Malczewskiego, Wodociągowa - KOPIEC KOŚCIUSZKI -
Wodociągowa, Malczewskiego, Zielińskiego, Monte Cassino - OSIEDLE
PODWAWELSKIE
7,11 60 60 60 Midi+ 1
2
KROWODRZA GÓRKA - Krowoderskich Zuchów, Wybickiego, Wrocławska, al.
Kijowska, Królewska, Podchorążych, Piastowska, Królowej Jadwigi, al. Modrzewiowa, al.
Kasztanowa, Chełmska, Rzepichy, Zakamycze, Orla, Księcia Józefa - BIELANY
14,05 30/40 40/60 40/60 Midi+ 4
3
ALEJA PRZYJAŹNI - al. Andersa, Bieńczycka, al. Pokoju, Centralna, Sołtysowska,
Niepokalanej Marii Panny - LESISKO
6,36 30/60 60 60 KN 2
4
ŁAGIEWNIKI - Brożka, Grota-Roweckiego, Kobierzyńska, Babińskiego, Skotnicka -
SKOTNIKI SZKOŁA
7,32 30/40 40/60 40/60 KN 2
5
CRACOVIA STADION - Kałuży, al. Krasińskiego, Kościuszki, Księcia Józefa -
BIELANY
8,96 30/60 60 60 KN 2
6
ALEJA PRZYJAŹNI - al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Kocmyrzowska, Darwina,
Lubocka, Wadowska, Glinik, Spławy, Węgrzynowicka - WĘGRZYNOWICE
13,68 45/90 90 90 KN 2
7
CZYŻYNY DWORZEC - Medweckiego, al. Pokoju, Centralna, Sołtysowska, Na Załęczu,
Siwka, Isep, Ciepłownicza - EC ŁĘG
7,01 30/60 60 60 KN 2
8
KROWODRZA GÓRKA - Krowoderskich Zuchów, Batalionu "Skała" AK, Wyki,
Władysława Łokietka, Gaik, Ojcowska, Radzikowskiego, Armii Krajowej, Balicka -
BRONOWICE MAŁE
11,06 30/40 40 40 KN 3
9
CZYŻYNY DWORZEC - Medweckiego, Stella-Sawickiego, al. Bora-Komorowskiego,
Dobrego Pasterza, Lublańska, Miechowity, Brogi, Wileńska, al. 29 Listopada, Warszawska
- DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD
9,66 15/20 20/30 20/30 PN 6
10
OS. PODWAWELSKIE - Barska, Monte Cassino, Kapelanka, Grota-Roweckiego,
Kobierzyńska, Zawiła, Borkowska, Bartla - POD FORTEM
9,28 15/20 - - PN 5
11
OS. NA STOKU - Architektów, Poległych w Krzesławicach, Darwina, Blokowa, Mrozowa
(kursy wariantowe przez Walcownię), al. Solidarności, al. Przyjaźni - ALEJA PRZYJAŹNI
(w dni wolne: al. Andersa, al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Strzelców -
CMENTARZ PRĄDNIK CZERWONY)
7,12 (14,35) 15/20 30 30 KN 4
12
CZYŻYNY DWORZEC - Medweckiego, Dąbrowskiej, al. Andersa, al. Bora-
Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza,
Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Piłsudskiego, al. Focha, Królowej Jadwigi, al.
Kasztanowa, Chełmska, Olszanicka - CMENTARZ OLSZANICA / OLSZANICA BORY
(w dni wolne w wakacje: DW774 - Kryspinów)
19,68 (22,80) 15/20 20/30 20/30 PN 11
13
OSIEDLE PIASTÓW - Piasta Kołodzieja, Popielidów, Kruszwicka, Srebrnych Orłów,
Wiślicka, al. Bora-Komorowskiego, Miechowity, Brogi, Wileńska, al. 29 Listopada, al.
Słowackiego, al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Piastowska - CICHY KĄCIK
13,29 15/20 20/30 20/30 PN 8
14
MIEJSKIE CENTRUM OPIEKI - Jakubowskiego, Kostaneckiego, Teligi, Ćwiklińskiej,
Mała Góra, Bieżanowska, Agatowa, Domagały, Nad Drwiną, Półłanki, Klasztorna,
Sieroszewskiego, al. Jana Pawła II, Bulwarowa, Orkana, al. Solidarności (kursy
wariantowe przez Kombinat), al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Łopackiego -
SZPITAL RYDYGIERA
17,01 20 40 40 PN 7
15
BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Poronińska, Smoleńskiego, Taklińskiego,
Petrażyckiego, Prażmowskiego, Wrony - SIDZINA
9,01 35 40 40 KN 2
16
MISTRZEJOWICE - Jancarza, Wiślicka, Stella-Sawickiego, Nowohucka, Powstańców
Wielkopolskich, al. Powstańców Śląskich, Tischnera, Brożka - ŁAGIEWNIKI
11,52 15/20 30 30 PN 6
17
PRĄDNIK CZERWONY - Strzelców, Powstańców, Majora, Łepkowskiego, Dobrego
Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Łukasiewicza, al. Beliny-Prażmowskiego, al.
Powstania Warszawskiego, Grzegórzecka - STAROWIŚLNA
8,05 15/20 20/30 20/30 PN 5
18
PLAC CENTRALNY IM. R. REAGANA - al. Andersa, al. Bora-Komorowskiego, Dobrego
Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Lubomirskiego, Wita
Stwosza, Pawia, al. Słowackiego - NOWY KLEPARZ
10,98 15/20 20/30 20/30 PN 7
19
KROWODRZA GÓRKA - Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Bratysławska (powrót: Pielęgniarek),
Doktora Twardego, Prądnicka, al. Słowackiego, al. Mickiewicza, al. Focha, Królowej
Jadwigi, Junacka, Chełmska - CHEŁM
10,89 15/20 20/30 20/30 KN 7
20
LESISKO - Podbipięty, Klasztorna, Sieroszewskiego, Zachemskiego, al. Jana Pawła II,
Bulwarowa, Orkana (powrót: al. Solidarności, Bulwarowa), al. Solidarności, al. Przyjaźni,
al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Mikołajczyka, Piasta Kołodzieja, Kruszwicka,
Popielidów, Piasta Kołodzieja, Powstańców, Strzelców - PRĄDNIK CZERWONY
14,1 20 40 40 KN 6
21
ŁAGIEWNIKI - Zakopiańska, Trasa Łagiewnicka, Kobierzyńska, Lubostroń, Bunscha,
Mochnaniec, Skotnicka, Kozienicka - KOZIENICKA / Winnicka, Tyniecka - KOSTRZE
OSP
9,45 15/20 20/30 20/30 KN 5
22 NA ZAŁĘCZU - Sołtysowska, Centralna, al. Pokoju - RONDO CZYŻYŃSKIE 2,83 30 30 - KN 1
23
BULWAROWA - al. Solidarności, al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, al. Andersa,
al. Bora-Komorowskiego, Młyńska, Lubomirskiego, Wita Stwosza, Pawia, al.
Słowackiego, al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Jasnogórska -
CHEŁMOŃSKIEGO PĘTLA
19,41 15/20 20/30 20/30 PN 10
24
OS. NA STOKU - Architektów, Poległych w Krzesławicach, Władysława Jagiełły,
Okulickiego, al. Bora-Komorowskiego, Młyńska, Lubomirskiego, Wita Stwosza, Pawia, al.
Słowackiego, al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej, Jasnogórska,
Chełmońskiego, Stawowa - CHEŁMOŃSKIEGO PĘTLA
19,62 15/20 20 - PN 9
25
MISTRZEJOWICE - Jancarza, Wiślicka, Stella-Sawickiego, Nowohucka, Powstańców
Wielkopolskich, al. Powstańców Śląskich, Brożka, Grota-Roweckiego, Bobrzyńskiego -
CZERWONE MAKI P+R
15,69 15/20 30 30 PN 8
26
OS. PODWAWELSKIE - Barska, Monte Cassino, Zielińskiego, Praska, Tyniecka,
Bolesława Śmiałego, Bogucianka - TYNIEC KAMIENIOŁOM (linia nocna)
11,84 - 90 90 Midi+ 1 (linia nocna)
27
MYDLNIKI WAPIENNIK P+R - Brzezińskiego, Balicka, Zakliki z Mydlnik, Podłużna,
Chełmska, al. Kasztanowa, al. Modrzewiowa, Królowej Jadwigi, 28 Lipca 1943,
Starowolska, Jodłowa, Księcia Józefa - SALWATOR
11,41 20/30 30/60 30/60 Mini 5
28
NOWY KLEPARZ - Prądnicka, Pielęgniarek, Prądnicka, Lekarska, Ks. Siemaszki, Jaracza,
Żabiniec - ŻABINIEC (powrót: Żabiniec, Zdrowa, Prądnicka, Bratysławska, Doktora
Twardego)
2,76 10/15 20 20 Mini 4