Noc Muzeów 2022

- Linie, trasy, rozkłady
RoversKrk97
Pasażer
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2020, 11:58

Noc Muzeów 2022

Post autor: RoversKrk97 » 14 maja 2022, 19:02

Witam! Noc Muzeów już za nami. Specjalne linie "60" i "600" wzbudziły wielkie zainteresowanie pasażerów. Może idąc tym tropem na przyszły rok mogłyby powstać kolejne linie specjalne obsługiwane zabytkowym taborem. Mi wpadły na myśl dwie propozycje:

Linia "90" - Kombinat/Kopiec Wandy - Ptaszyckiego - Al.Jana Pawła II - Lubicz - Plac Wszystkich Świętych - Cichy Kącik (trasa w zasadzie podobna do "0")

Linia "900" - Kombinat lub Aleja Przyjaźni (opcjonalnie Plac Centralny im. R.Reagana) - Pleszów - Niepołomice Zamek

Jak zapatrujecie się na takie propozycje? Wiem, że linie nocne na NM dla zwykłego pasażera nie są ciekawe, ale przypuszczam że na grupie jest sporo miłośników i na pewno taki pomysł z kolejnymi liniami przypadłby wam do gustu 🙂

pjetrek
Ekspert
Posty: 624
Rejestracja: 22 gru 2020, 17:31

Re: Noc Muzeów 2022

Post autor: pjetrek » 14 maja 2022, 20:29

60 miała właśnie zbliżoną trasę do tej, którą proponujesz dla 90.

Co do 900 do Niepołomic, to nie wiem czy miałaby aż takie wzięcie... raz w życiu uruchomiono specjalną linię do Niepołomic na noc muzeów i służyła bardziej przywozowi gości w nocy do centrum miasta niż dojazdowi tam...

Scania_9640
Ekspert
Posty: 1805
Rejestracja: 07 wrz 2020, 13:39
Lokalizacja: Balice

Re: Noc Muzeów 2022

Post autor: Scania_9640 » 14 maja 2022, 22:43

RoversKrk97 pisze: 14 maja 2022, 19:02 Witam! Noc Muzeów już za nami. Specjalne linie "60" i "600" wzbudziły wielkie zainteresowanie pasażerów. Może idąc tym tropem na przyszły rok mogłyby powstać kolejne linie specjalne obsługiwane zabytkowym taborem. Mi wpadły na myśl dwie propozycje:

Linia "90" - Kombinat/Kopiec Wandy - Ptaszyckiego - Al.Jana Pawła II - Lubicz - Plac Wszystkich Świętych - Cichy Kącik (trasa w zasadzie podobna do "0")

Linia "900" - Kombinat lub Aleja Przyjaźni (opcjonalnie Plac Centralny im. R.Reagana) - Pleszów - Niepołomice Zamek

Jak zapatrujecie się na takie propozycje? Wiem, że linie nocne na NM dla zwykłego pasażera nie są ciekawe, ale przypuszczam że na grupie jest sporo miłośników i na pewno taki pomysł z kolejnymi liniami przypadłby wam do gustu 🙂
Na 600 mało osób jeździło, pewnie dlatego, że trasa była mocno słaba i krótka, natomiast 60 to było przeciwieństwo 600 i tam panował spory tłok.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości