(Nie)ruchome schody

- Drogi, torowiska, chodniki, parkingi, inwestycje
Awatar użytkownika
Kaszmir
Administrator
Posty: 5736
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

(Nie)ruchome schody

Post autor: Kaszmir » 12 maja 2023, 11:24

Nowe schody ruchome przy dworcu coraz bliżej
https://lovekrakow.pl/aktualnosci/nowe- ... 50963.html
ZDMK ogłosił przetarg na budowę zadaszenia i wymianę schodów łączących dworzec autobusowy z kolejowym. Ruchome schody na dobre zatrzymały się w 2019 roku. Nowe mają zacząć działać w 2024.
Jestem sceptyczny. Na r. Mogilskim zadaszenie też miało pomóc, tymczasem część schodów i tak od lat nie działa, np. te w stronę przystanku autobusowego do Huty.

To jest po prostu krakowska specjalność ;)

GoMeZz391
Moderator globalny
Posty: 1231
Rejestracja: 17 lut 2020, 22:54
Kontakt:

Re: (Nie)ruchome schody

Post autor: GoMeZz391 » 12 maja 2023, 11:49

Kaszmir pisze: 12 maja 2023, 11:24 Nowe schody ruchome przy dworcu coraz bliżej
https://lovekrakow.pl/aktualnosci/nowe- ... 50963.html

Jestem sceptyczny. Na r. Mogilskim zadaszenie też miało pomóc, tymczasem część schodów i tak od lat nie działa, np. te w stronę przystanku autobusowego do Huty.

To jest po prostu krakowska specjalność ;)
A dokładnie 10 miechów będzie mieć firma na wykonanie zadaszenia i uruchomienie schodów od podpisania umowy, natomiast sam czas na składanie ofert jest do 29 maja.

A wolę nawet nie poruszać tematu, ile kosztuje nas spółka “Uruchomienie Schodów SA” :lol: :lol: :lol: która za piękną kasę z miasta
krowoderska.pl pisze:kupione zostaną: samochody służbowe dla prezesa i jego trzech zastępców, smartfony oraz laptopy z najwyższej półki dla kierowników wydziałów, a także zestaw skórzanych mebli dla wygody wszystkich pracowników.
https://krowoderska.pl/spolka-uruchomie ... u-glownym/

Awatar użytkownika
pasazer_mobilisu
Ekspert
Posty: 1402
Rejestracja: 18 lut 2020, 6:01

Re: (Nie)ruchome schody

Post autor: pasazer_mobilisu » 12 maja 2023, 19:33

Kaszmir pisze: 12 maja 2023, 11:24 Jestem sceptyczny. Na r. Mogilskim zadaszenie też miało pomóc, tymczasem część schodów i tak od lat nie działa, np. te w stronę przystanku autobusowego do Huty.
Brednie, nie działają max od kilku tygodni. To prawda że co jakiś czas się psują, ale jednak częściej działają niż nie.

Awatar użytkownika
Kaszmir
Administrator
Posty: 5736
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: (Nie)ruchome schody

Post autor: Kaszmir » 12 maja 2023, 20:00

pasazer_mobilisu pisze: 12 maja 2023, 19:33Brednie, nie działają max od kilku tygodni. To prawda że co jakiś czas się psują, ale jednak częściej działają niż nie.
Ja nie kojarzę kiedy ostatnio mogłem z nich skorzystać i nie jest to kwestia tygodni lecz miesięcy. A jestem pasażerem na tym ciągu.

Może jest tak, że udaje się je przywrócić na chwilę i potem znowu się psują. W każdym razie problem jest stały, od bardzo długiego czasu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości