Lotnictwo

Wonsz_w_pomidorach
Pomiarowiec
Posty: 124
Rejestracja: 17 lut 2020, 18:56

Lotnictwo

Post autor: Wonsz_w_pomidorach » 11 kwie 2020, 22:14

Może adminka mnie nie zje za założenie tego tematu :D
Jeśli są tu jacyś pasjonaci lotnictwa to pewnie już wiedzą, ale 14 kwietnia będziemy gościć na Lotnisku Chopina największy samolot na świecie - Antonow An-225. :)
Okazja do ugoszczenia tak nietypowego przybysza jest jednak również przyczyną tego, że nie dane nam będzie go zobaczyć na żywo. An-225 przywiezie siedem milionów maseczek, kilkaset tysięcy kombinezonów i kilkaset tysięcy przyłbic aby zaopatrzyć naszą służbę zdrowia do walki z epidemią koronawirusa. ;)
Żeby nikomu nie przyszło do głowy wybrać się i zobaczyć go na własne oczy zapowiedziana została transmisja na żywo.

Awatar użytkownika
Kaszmir
Administrator
Posty: 5735
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Lotnictwo

Post autor: Kaszmir » 12 kwie 2020, 17:01

Wonsz_w_pomidorach pisze: 11 kwie 2020, 22:14Może adminka mnie nie zje za założenie tego tematu :D
Zjeść nie, raczej pochwalić ;-) Zawsze zachęcamy Forumowiczów do tworzenia tematów jeśli uznają to za stosowne - najwyżej potem Moderatorzy je połączą gdyby okazało się że się dublują.

Z lotnictwem uznaliśmy, że dział cieszył się małym zainteresowaniem, więc zostawiliśmy tylko "Wieści z Balic". Natomiast założenie takiego ogólnego tematu poświęconemu lotnictwu to wg mnie bardzo dobry pomysł!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości