26.06.2026
: 26 cze 2026, 16:29
Dziś znów było wybrzuszenie na Starowiślnej, między godz. 13 a 14:
https://www.facebook.com/PKKinfo/posts/ ... pKqbmRm56lwybrzuszenie szyny na Starowiślnej -> Plac Bohaterów Getta (ruch wznowiono o godzinie 14:00)