Tramwaje i część autobusów (m.in. LR2) nie wyświetlają się dzisiaj w aplikacjach.
Z ciekawostek taborowych:
-> przeguby kursują na "103" i "163";
-> nie wyjechał żaden elektryczny MMI, na jednej brygadzie "198" kursuje #MS623.
27.06.2026
-
cynamon
- Znawca
- Posty: 170
- Rejestracja: 31 lip 2023, 23:57
- Polubił: 38 razy
- Otrzymał polubienie: 36 razy
Re: 27.06.2026
A tak z ciekawości zapytam - mały off-topic, ale nie chce robić nigdzie indziej bałaganu. W tym tygodniu na 496 widziałem małą Castrosuę. One mają tam dopuszczenie czy to była rezerwa (nie widziałem czy z przodu była tabliczka)?LLoan pisze: dzisiaj, 10:13 Tramwaje i część autobusów (m.in. LR2) nie wyświetlają się dzisiaj w aplikacjach.
Z ciekawostek taborowych:
-> przeguby kursują na "103" i "163";
-> nie wyjechał żaden elektryczny MMI, na jednej brygadzie "198" kursuje #MS623.
- LLoan
- Moderator globalny
- Posty: 621
- Rejestracja: 26 maja 2022, 15:55
- Lokalizacja: Kraków-Czyżyny
- Polubił: 62 razy
- Otrzymał polubienie: 197 razy
Re: 27.06.2026
Na jednej brygadzie łączonej 196/496 (szczytówka) jest dopuszczenie na MIDI+ i zazwyczaj tam właśnie kursuje.cynamon pisze: dzisiaj, 11:53 A tak z ciekawości zapytam - mały off-topic, ale nie chce robić nigdzie indziej bałaganu. W tym tygodniu na 496 widziałem małą Castrosuę. One mają tam dopuszczenie czy to była rezerwa (nie widziałem czy z przodu była tabliczka)?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
