Rozkłady powakacyjne 2024
Re: Rozkłady powakacyjne 2024
537 pewnie stanie się 237
Re: Rozkłady powakacyjne 2024
A nie będzie to bardziej jakaś trzysetka?
Re: Rozkłady powakacyjne 2024
Taki numer nie oddałby charakteru przyśpieszenia tej linii. Obstawiam "3x7", pewnie "387" po wchłoniętej "287".
Re: Rozkłady powakacyjne 2024
A w sumie po co ma pozostać przyspieszona? Od kiedy jeździ w 12 m, nie widzę na niej jakichś przepełnień.
Re: Rozkłady powakacyjne 2024
Skoro jesteśmy już w temacie co z planowanym uruchomieniem linii 438?... Jeśli chodzi o 137 to obawiam się że mogą być protesty, choćby dowóz uczniów do szkoły na Mackiewicza.
Re: Rozkłady powakacyjne 2024
Wszelkich tych problemów ze 137 można by było uniknąć puszczając 169 przez KK, ale chyba tam zakręty na to nie pozwolą?
Re: Rozkłady powakacyjne 2024
Jak najmniej 4xx, bo to linie dobijające podstawowe linie. Zawieszane są z byle powodu i zostają linie z dziadowską f.Kolec pisze: 22 sie 2024, 21:48 Skoro jesteśmy już w temacie co z planowanym uruchomieniem linii 438?... Jeśli chodzi o 137 to obawiam się że mogą być protesty, choćby dowóz uczniów do szkoły na Mackiewicza.
Re: Rozkłady powakacyjne 2024
To 148 będzie kandydatem na najbardziej pokręconą trasę? GN-DP-Stella-Sawickiego-Cogiteon-Stella-Sawickiego-JP2-Lema-Aleja Pokoju-...-Lesisko?Kaszmir pisze: 22 sie 2024, 21:15 Chyba nie pojedzie. ZTP planował dla "148" trasę przez Lema i podejrzewam, że będą się jej trzymać, by zapewnić tam alternatywę dla poopóźnianego "128". Zresztą, "128" i "148" w takim układzie mogą w miarę stworzyć takt między Al. Pokoju, Mogilską, R. Barei i Górką Narodową.
ZTP nie będzie przeszkadzało dublowanie z tramwajem?
Re: Rozkłady powakacyjne 2024
Zastanawiam się czy pomieściłaby się na os. Piastów, zwłaszcza po wydłużeniu "105"?Kolec pisze: 22 sie 2024, 21:48Skoro jesteśmy już w temacie co z planowanym uruchomieniem linii 438?
Osobiście wolałbym by "138" wreszcie dostało f15 i - po blisko siedmiu latach przerwy - znów mogło być skoordynowane ze "172".
Linia miała jechać przez Życzkowskiego, więc obstawiam taką trasę: ... - Stella-Sawickiego - Skarżyńskiego - Cogiteon (opcjonalnie) - Życzkowskiego - Al. Jana Pawła II - Lema - ... Czyli nie będzie ponownie wracać na Stella-Sawickiego.krawiec pisze: 22 sie 2024, 22:06To 148 będzie kandydatem na najbardziej pokręconą trasę? GN-DP-Stella-Sawickiego-Cogiteon-Stella-Sawickiego-JP2-Lema-Aleja Pokoju-...-Lesisko?
Re: Rozkłady powakacyjne 2024
A co MPK na 3 lub 4 progi zwalniające na Życzkowskiego?Kaszmir pisze: 22 sie 2024, 22:14 Zastanawiam się czy pomieściłaby się na os. Piastów, zwłaszcza po wydłużeniu "105"?
Osobiście wolałbym by "138" wreszcie dostało f15 i - po blisko siedmiu latach przerwy - znów mogło być skoordynowane ze "172".
Linia miała jechać przez Życzkowskiego, więc obstawiam taką trasę: ... - Stella-Sawickiego - Skarżyńskiego - Cogiteon (opcjonalnie) - Życzkowskiego - Al. Jana Pawła II - Lema - ... Czyli nie będzie ponownie wracać na Stella-Sawickiego.
Re: Rozkłady powakacyjne 2024
MPK jeździ po progach czy innych wyniesieniach w innych miejscach, np. na Królowej Jadwigi, Ułanów czy Wrony. Czasem to ew. kwestia zmiany rodzaju progu.
Re: Rozkłady powakacyjne 2024
Na Meiera od lat jest zwykły próg zwalniający.
Re: Rozkłady powakacyjne 2024
137 miałoby rację bytu, gdyby jechało do KG po dawnej trasie 217/247. Puszczanie tej linii przez KK, by przecinała tramwaj 4 razy jest kompletnie bez sensu
Re: Rozkłady powakacyjne 2024
137 nawet przez Lekarską i Grażyny
Re: Rozkłady powakacyjne 2024
Czemu Grażyny, żeby omijać Opolską Estakadę?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości