Też to wczoraj odkryłem. "112" się wywala z powodu cudzysłowia w nazwie przystanku Park "Skały Twardowskiego" - ścieżki dostępu nie lubią się z takimi znakami specjalnymi. To będzie łatwe do naprawy.krk_kmk pisze: 19 cze 2025, 12:57Pobierał ktoś niedawno rozkłady? U mnie plik z tramwajami normalnie się pobrał, a autobusowy nie chciał - zaciął się na linii 112, pomijając przy tym "moblisowskie" 100, 101, 102, 103, 106, 109 i 110. Dodatkowo, pobrało mi folder GTFS_KRK_A z plikami .txt z nieobrobionymi danymi.
Z Mobilisem niestety jest więcej roboty bo układ niektórych kolumn, oraz samo kodowanie poszczególnych tras, kursów itd. jest inne niż dla plików MPK

Co do folderu GTFS_KRK_A, program podobnie pobiera też foldery tramwajowe i mobilisowe, tylko je usuwa po zakończeniu sczytywania. Tu, ponieważ się zablokował na "112", to nie usunął. Też do poprawy.