Rozdział taboru - tramwaje

- Tabor, przetargi, rozdysponowanie wozów, dane techniczne
impuls
Ekspert
Posty: 1722
Rejestracja: 07 sie 2020, 23:05
Polubił: 19 razy
Otrzymał  polubienie: 83 razy

Re: Rozdział taboru - tramwaje

Post autor: impuls » dzisiaj, 19:07

Od wczoraj zniknęły ikonki na liniach "16", "21" i "75" przekreślony wózek czyli tabor wysokopodłogowy.

clash
Znawca
Posty: 175
Rejestracja: 28 mar 2025, 19:29
Polubił: 8 razy
Otrzymał  polubienie: 74 razy

Re: Rozdział taboru - tramwaje

Post autor: clash » dzisiaj, 19:17

Na okres upałów powinny się pojawić się ikonki informujące o pojazdach bez klimy :D

suchy
Ekspert
Posty: 1419
Rejestracja: 27 gru 2021, 17:16
Polubił: 31 razy
Otrzymał  polubienie: 138 razy

Re: Rozdział taboru - tramwaje

Post autor: suchy » dzisiaj, 19:55

impuls pisze: dzisiaj, 19:07 Od wczoraj zniknęły ikonki na liniach "16", "21" i "75" przekreślony wózek czyli tabor wysokopodłogowy.
Od 2-3 lat MPK w takie upały zostawia wysoką podłogę w zajezdniach i wysyła na linie tabor letni, tzw. "słoneczny" - czyli niska podłoga z klimatyzacją.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości