27.06.2026

- Codzienne aktualności z Aglomeracji Krakowskiej
Awatar użytkownika
LLoan
Moderator globalny
Posty: 621
Rejestracja: 26 maja 2022, 15:55
Lokalizacja: Kraków-Czyżyny
Polubił: 62 razy
Otrzymał  polubienie: 197 razy

27.06.2026

Post autor: LLoan » dzisiaj, 10:13

Tramwaje i część autobusów (m.in. LR2) nie wyświetlają się dzisiaj w aplikacjach.

Z ciekawostek taborowych:
-> przeguby kursują na "103" i "163";
-> nie wyjechał żaden elektryczny MMI, na jednej brygadzie "198" kursuje #MS623.

cynamon
Znawca
Posty: 170
Rejestracja: 31 lip 2023, 23:57
Polubił: 38 razy
Otrzymał  polubienie: 36 razy

Re: 27.06.2026

Post autor: cynamon » dzisiaj, 11:53

LLoan pisze: dzisiaj, 10:13 Tramwaje i część autobusów (m.in. LR2) nie wyświetlają się dzisiaj w aplikacjach.

Z ciekawostek taborowych:
-> przeguby kursują na "103" i "163";
-> nie wyjechał żaden elektryczny MMI, na jednej brygadzie "198" kursuje #MS623.
A tak z ciekawości zapytam - mały off-topic, ale nie chce robić nigdzie indziej bałaganu. W tym tygodniu na 496 widziałem małą Castrosuę. One mają tam dopuszczenie czy to była rezerwa (nie widziałem czy z przodu była tabliczka)?

Awatar użytkownika
LLoan
Moderator globalny
Posty: 621
Rejestracja: 26 maja 2022, 15:55
Lokalizacja: Kraków-Czyżyny
Polubił: 62 razy
Otrzymał  polubienie: 197 razy

Re: 27.06.2026

Post autor: LLoan » dzisiaj, 12:03

cynamon pisze: dzisiaj, 11:53 A tak z ciekawości zapytam - mały off-topic, ale nie chce robić nigdzie indziej bałaganu. W tym tygodniu na 496 widziałem małą Castrosuę. One mają tam dopuszczenie czy to była rezerwa (nie widziałem czy z przodu była tabliczka)?
Na jednej brygadzie łączonej 196/496 (szczytówka) jest dopuszczenie na MIDI+ i zazwyczaj tam właśnie kursuje.

MichalTyniec
Ekspert
Posty: 814
Rejestracja: 22 sie 2020, 15:20
Polubił: 7 razy
Otrzymał  polubienie: 12 razy

Re: 27.06.2026

Post autor: MichalTyniec » dzisiaj, 13:43

Tak w kwestii taboru, to na weekend "712" powinien zostać w przegubach do Tyńca, a "112" w 12m, bo nie ma żadnego napełnienia na odcinku od Kostrza do Pychowic. Powinni to skorygować, w tygodniu pewnie wystarczy, choć z pewnymi kursami w szczycie różnie może być.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości