Newag 126N Nevelo

- Tabor, przetargi, rozdysponowanie wozów, dane techniczne
Awatar użytkownika
michal49944
Ekspert
Posty: 1036
Rejestracja: 15 mar 2024, 17:07
Lokalizacja: Kraków - Os. Podwawelskie
Polubił: 547 razy
Otrzymał  polubienie: 312 razy

Re: Newag 126N Nevelo

Post autor: michal49944 » 05 maja 2026, 15:25

impuls pisze: 05 maja 2026, 10:55 Od tygodnia stoi. Jak jeździł to strasznie hałasował.
Dokładnie w drugim wózku coś strasznie się tłukło, aż dziwię, że pozwolili by wyjechał na miasto.

Awatar użytkownika
Kowalik
Ekspert
Posty: 835
Rejestracja: 08 lut 2022, 14:38
Polubił: 44 razy
Otrzymał  polubienie: 129 razy

Re: Newag 126N Nevelo

Post autor: Kowalik » wczoraj, 19:05

Rodzynek po dłuższej przerwie dziś widziany około godziny 5 na Starowiślnej w kierunku PBG, zapewne podczas jazdy próbnej.

tomek
Pasażer
Posty: 10
Rejestracja: 19 lut 2020, 9:15

Re: Newag 126N Nevelo

Post autor: tomek » dzisiaj, 14:34

Nie na jeździe próbnej tylko się zepsuł. Dojechał z Łagiewnik na Plac Wolnica i uległ awarii. Przez Starowiślną zjeżdżał pewnie do zajezdni.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 2 gości