Dokładnie w drugim wózku coś strasznie się tłukło, aż dziwię, że pozwolili by wyjechał na miasto.
Newag 126N Nevelo
- michal49944
- Ekspert
- Posty: 1036
- Rejestracja: 15 mar 2024, 17:07
- Lokalizacja: Kraków - Os. Podwawelskie
- Polubił: 547 razy
- Otrzymał polubienie: 312 razy
Re: Newag 126N Nevelo
Re: Newag 126N Nevelo
Nie na jeździe próbnej tylko się zepsuł. Dojechał z Łagiewnik na Plac Wolnica i uległ awarii. Przez Starowiślną zjeżdżał pewnie do zajezdni.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 2 gości
