Rozdział taboru - tramwaje
-
suchy
- Ekspert
- Posty: 1419
- Rejestracja: 27 gru 2021, 17:16
- Polubił: 31 razy
- Otrzymał polubienie: 138 razy
Re: Rozdział taboru - tramwaje
Od 2-3 lat MPK w takie upały zostawia wysoką podłogę w zajezdniach i wysyła na linie tabor letni, tzw. "słoneczny" - czyli niska podłoga z klimatyzacją.impuls pisze: dzisiaj, 19:07 Od wczoraj zniknęły ikonki na liniach "16", "21" i "75" przekreślony wózek czyli tabor wysokopodłogowy,
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: tramwajowy i 0 gości
