Strona 210 z 210

Re: Rozdział taboru - tramwaje

: 25 cze 2026, 19:07
autor: impuls
Od wczoraj zniknęły ikonki na liniach "16", "21" i "75" przekreślony wózek czyli tabor wysokopodłogowy.

Re: Rozdział taboru - tramwaje

: 25 cze 2026, 19:17
autor: clash
Na okres upałów powinny się pojawić się ikonki informujące o pojazdach bez klimy :D

Re: Rozdział taboru - tramwaje

: 25 cze 2026, 19:55
autor: suchy
impuls pisze: dzisiaj, 19:07 Od wczoraj zniknęły ikonki na liniach "16", "21" i "75" przekreślony wózek czyli tabor wysokopodłogowy.
Od 2-3 lat MPK w takie upały zostawia wysoką podłogę w zajezdniach i wysyła na linie tabor letni, tzw. "słoneczny" - czyli niska podłoga z klimatyzacją.