Re: Rozdział taboru - tramwaje
: 25 cze 2026, 19:07
Od wczoraj zniknęły ikonki na liniach "16", "21" i "75" przekreślony wózek czyli tabor wysokopodłogowy.
www.forum.pkk.net.pl
https://forum.pkk.net.pl/
Od 2-3 lat MPK w takie upały zostawia wysoką podłogę w zajezdniach i wysyła na linie tabor letni, tzw. "słoneczny" - czyli niska podłoga z klimatyzacją.impuls pisze: dzisiaj, 19:07 Od wczoraj zniknęły ikonki na liniach "16", "21" i "75" przekreślony wózek czyli tabor wysokopodłogowy.