Re: Wieści z ZTP / MPK / Mobilis + krótkie zmiany tymczasowe
: 25 cze 2026, 10:38
Mogą być zakusy by coś pociąć, choćby "1" - oby nie! Alternatywnie, można coś przekierować przez Zabłocie i Estakadę, jak to dawniej robiono - acz to mocno naokoło.michal49944 pisze: dzisiaj, 10:27W innym razie ciężko pomyśleć co by mogło stąd wylecieć, bo w miarę wszystko jest dość niezbędne.
Ja bym był za takim rozwiązaniem (albo podobnym):
"10" powrót na stałą trasę przez Westerplatte
"14" Mistrzejowice - ... - T. Słowackiego - Długa - DT / KG (KG jeśli nie zmieściłaby się na DT razem z "20")
"17" Cz. Maki - ... - Starowiślna - Pl. Wszystkich Św. - Cichy Kącik