Strona 1 z 1

25.06.2026

: 25 cze 2026, 13:19
autor: Kaszmir
Podwójne wybrzuszenie na Starowiślnej:
Aktualizacja: W kupie siła! 😃 Na Starowiślnej są już nie jedno, a dwa wybrzuszenia 😃 Drugie w rejonie Starowiślnej 49.

(12:45) Starowiślna (za skrzyżowaniem z Dietla) -> Pl. Bohaterów Getta - wybrzuszenie torowiska. Linie 3, 17 i 74 kierowane przez ul. Krakowską.

Foto: Adam

Obrazek
https://www.facebook.com/photo?fbid=104 ... 5608019505

Re: 25.06.2026

: 25 cze 2026, 15:02
autor: kucyk
Ulica usłyszała dzisiaj zapewne konferencję i informacje od Pana Kracika o planach z nią związanych to "przypomniała o sobie". To się nazywa "wyczucie". :lol:

Re: 25.06.2026

: 25 cze 2026, 15:47
autor: Kowalik
kucyk pisze: dzisiaj, 15:02 Ulica usłyszała dzisiaj zapewne konferencję i informacje od Pana Kracika o planach z nią związanych to "przypomniała o sobie". To się nazywa "wyczucie". :lol:
Strach pomyśleć co czeka nas w weekend gdy temperatury przekroczą 35°C :?

Re: 25.06.2026

: 25 cze 2026, 18:25
autor: Kaszmir
"127", kurs po godz. 18 kier. Bagry - zapełnienie 90%. Kurs powrotny do Podgórza SKA, ludzie musieli się upychać, po dłuższej chwili udało się wszystkim zmieścić.

Re: 25.06.2026

: 25 cze 2026, 19:11
autor: Jelczyk
Kaszmir pisze: dzisiaj, 18:25 "127", kurs po godz. 18 kier. Bagry - zapełnienie 90%. Kurs powrotny do Podgórza SKA, ludzie musieli się upychać, po dłuższej chwili udało się wszystkim zmieścić.
427 powinno kursować codziennie od rozpoczęcia wakacji (w dni słoneczne). W tygodniu np co 30-40min wspierając 127.

Re: 25.06.2026

: 25 cze 2026, 19:53
autor: fysztof
Także poiwnny kursować zdecydowanie dłużej. W tygodniu ostatni odjazd "127" jest przed 20... Teraz to nawet nie zaczyna się ściemniać jeszcze... "427" będzie mieć w weekendy ostatni kurs z Bagrów o 19:22. To nieporozumienie.