25.06.2026

- Codzienne aktualności z Aglomeracji Krakowskiej
Awatar użytkownika
Kaszmir
Administrator
Posty: 7590
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Polubił: 269 razy
Otrzymał  polubienie: 648 razy
Kontakt:

25.06.2026

Post autor: Kaszmir » dzisiaj, 13:19

Podwójne wybrzuszenie na Starowiślnej:
Aktualizacja: W kupie siła! 😃 Na Starowiślnej są już nie jedno, a dwa wybrzuszenia 😃 Drugie w rejonie Starowiślnej 49.

(12:45) Starowiślna (za skrzyżowaniem z Dietla) -> Pl. Bohaterów Getta - wybrzuszenie torowiska. Linie 3, 17 i 74 kierowane przez ul. Krakowską.

Foto: Adam

Obrazek
https://www.facebook.com/photo?fbid=104 ... 5608019505

kucyk
Ekspert
Posty: 2883
Rejestracja: 26 sie 2020, 14:39
Polubił: 19 razy
Otrzymał  polubienie: 183 razy

Re: 25.06.2026

Post autor: kucyk » dzisiaj, 15:02

Ulica usłyszała dzisiaj zapewne konferencję i informacje od Pana Kracika o planach z nią związanych to "przypomniała o sobie". To się nazywa "wyczucie". :lol:

Awatar użytkownika
Kowalik
Ekspert
Posty: 832
Rejestracja: 08 lut 2022, 14:38
Polubił: 42 razy
Otrzymał  polubienie: 129 razy

Re: 25.06.2026

Post autor: Kowalik » dzisiaj, 15:47

kucyk pisze: dzisiaj, 15:02 Ulica usłyszała dzisiaj zapewne konferencję i informacje od Pana Kracika o planach z nią związanych to "przypomniała o sobie". To się nazywa "wyczucie". :lol:
Strach pomyśleć co czeka nas w weekend gdy temperatury przekroczą 35°C :?

Awatar użytkownika
Kaszmir
Administrator
Posty: 7590
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Polubił: 269 razy
Otrzymał  polubienie: 648 razy
Kontakt:

Re: 25.06.2026

Post autor: Kaszmir » dzisiaj, 18:25

"127", kurs po godz. 18 kier. Bagry - zapełnienie 90%. Kurs powrotny do Podgórza SKA, ludzie musieli się upychać, po dłuższej chwili udało się wszystkim zmieścić.

Jelczyk
Ekspert
Posty: 1212
Rejestracja: 11 wrz 2020, 11:24
Polubił: 87 razy
Otrzymał  polubienie: 39 razy

Re: 25.06.2026

Post autor: Jelczyk » dzisiaj, 19:11

Kaszmir pisze: dzisiaj, 18:25 "127", kurs po godz. 18 kier. Bagry - zapełnienie 90%. Kurs powrotny do Podgórza SKA, ludzie musieli się upychać, po dłuższej chwili udało się wszystkim zmieścić.
427 powinno kursować codziennie od rozpoczęcia wakacji (w dni słoneczne). W tygodniu np co 30-40min wspierając 127.

fysztof
Ekspert
Posty: 1037
Rejestracja: 10 mar 2020, 10:04
Polubił: 19 razy
Otrzymał  polubienie: 222 razy

Re: 25.06.2026

Post autor: fysztof » 23 min temu

Także poiwnny kursować zdecydowanie dłużej. W tygodniu ostatni odjazd "127" jest przed 20... Teraz to nawet nie zaczyna się ściemniać jeszcze... "427" będzie mieć w weekendy ostatni kurs z Bagrów o 19:22. To nieporozumienie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], boms, Semrush [Bot] i 1 gość