https://www.facebook.com/photo?fbid=104 ... 5608019505
25.06.2026
- Kowalik
- Ekspert
- Posty: 832
- Rejestracja: 08 lut 2022, 14:38
- Polubił: 42 razy
- Otrzymał polubienie: 129 razy
Re: 25.06.2026
Strach pomyśleć co czeka nas w weekend gdy temperatury przekroczą 35°Ckucyk pisze: dzisiaj, 15:02 Ulica usłyszała dzisiaj zapewne konferencję i informacje od Pana Kracika o planach z nią związanych to "przypomniała o sobie". To się nazywa "wyczucie".![]()
- Kaszmir
- Administrator
- Posty: 7590
- Rejestracja: 30 sty 2020, 21:20
- Lokalizacja: Kraków
- Polubił: 269 razy
- Otrzymał polubienie: 648 razy
- Kontakt:
Re: 25.06.2026
"127", kurs po godz. 18 kier. Bagry - zapełnienie 90%. Kurs powrotny do Podgórza SKA, ludzie musieli się upychać, po dłuższej chwili udało się wszystkim zmieścić.
-
Jelczyk
- Ekspert
- Posty: 1212
- Rejestracja: 11 wrz 2020, 11:24
- Polubił: 87 razy
- Otrzymał polubienie: 40 razy
Re: 25.06.2026
427 powinno kursować codziennie od rozpoczęcia wakacji (w dni słoneczne). W tygodniu np co 30-40min wspierając 127.Kaszmir pisze: dzisiaj, 18:25 "127", kurs po godz. 18 kier. Bagry - zapełnienie 90%. Kurs powrotny do Podgórza SKA, ludzie musieli się upychać, po dłuższej chwili udało się wszystkim zmieścić.
-
fysztof
- Ekspert
- Posty: 1037
- Rejestracja: 10 mar 2020, 10:04
- Polubił: 19 razy
- Otrzymał polubienie: 224 razy
Re: 25.06.2026
Także poiwnny kursować zdecydowanie dłużej. W tygodniu ostatni odjazd "127" jest przed 20... Teraz to nawet nie zaczyna się ściemniać jeszcze... "427" będzie mieć w weekendy ostatni kurs z Bagrów o 19:22. To nieporozumienie.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], pasazer_mobilisu_bez_klimatyzacji i 3 gości

