Strona 1 z 1

27.06.2026

: 27 cze 2026, 10:13
autor: LLoan
Tramwaje i część autobusów (m.in. LR2) nie wyświetlają się dzisiaj w aplikacjach.

Z ciekawostek taborowych:
-> przeguby kursują na "103" i "163";
-> nie wyjechał żaden elektryczny MMI, na jednej brygadzie "198" kursuje #MS623.

Re: 27.06.2026

: 27 cze 2026, 11:53
autor: cynamon
LLoan pisze: dzisiaj, 10:13 Tramwaje i część autobusów (m.in. LR2) nie wyświetlają się dzisiaj w aplikacjach.

Z ciekawostek taborowych:
-> przeguby kursują na "103" i "163";
-> nie wyjechał żaden elektryczny MMI, na jednej brygadzie "198" kursuje #MS623.
A tak z ciekawości zapytam - mały off-topic, ale nie chce robić nigdzie indziej bałaganu. W tym tygodniu na 496 widziałem małą Castrosuę. One mają tam dopuszczenie czy to była rezerwa (nie widziałem czy z przodu była tabliczka)?

Re: 27.06.2026

: 27 cze 2026, 12:03
autor: LLoan
cynamon pisze: dzisiaj, 11:53 A tak z ciekawości zapytam - mały off-topic, ale nie chce robić nigdzie indziej bałaganu. W tym tygodniu na 496 widziałem małą Castrosuę. One mają tam dopuszczenie czy to była rezerwa (nie widziałem czy z przodu była tabliczka)?
Na jednej brygadzie łączonej 196/496 (szczytówka) jest dopuszczenie na MIDI+ i zazwyczaj tam właśnie kursuje.

Re: 27.06.2026

: 27 cze 2026, 13:43
autor: MichalTyniec
Tak w kwestii taboru, to na weekend "712" powinien zostać w przegubach do Tyńca, a "112" w 12m, bo nie ma żadnego napełnienia na odcinku od Kostrza do Pychowic. Powinni to skorygować, w tygodniu pewnie wystarczy, choć z pewnymi kursami w szczycie różnie może być.