27.06.2026

- Codzienne aktualności z Aglomeracji Krakowskiej
Awatar użytkownika
LLoan
Moderator globalny
Posty: 623
Rejestracja: 26 maja 2022, 15:55
Lokalizacja: Kraków-Czyżyny
Polubił: 62 razy
Otrzymał  polubienie: 199 razy

27.06.2026

Post autor: LLoan » wczoraj, 10:13

Tramwaje i część autobusów (m.in. LR2) nie wyświetlają się dzisiaj w aplikacjach.

Z ciekawostek taborowych:
-> przeguby kursują na "103" i "163";
-> nie wyjechał żaden elektryczny MMI, na jednej brygadzie "198" kursuje #MS623.

cynamon
Znawca
Posty: 170
Rejestracja: 31 lip 2023, 23:57
Polubił: 39 razy
Otrzymał  polubienie: 36 razy

Re: 27.06.2026

Post autor: cynamon » wczoraj, 11:53

LLoan pisze: wczoraj, 10:13 Tramwaje i część autobusów (m.in. LR2) nie wyświetlają się dzisiaj w aplikacjach.

Z ciekawostek taborowych:
-> przeguby kursują na "103" i "163";
-> nie wyjechał żaden elektryczny MMI, na jednej brygadzie "198" kursuje #MS623.
A tak z ciekawości zapytam - mały off-topic, ale nie chcę robić nigdzie indziej bałaganu. W tym tygodniu na 496 widziałem małą Castrosuę. One mają tam dopuszczenie czy to była rezerwa (nie widziałem czy z przodu była tabliczka)?

Awatar użytkownika
LLoan
Moderator globalny
Posty: 623
Rejestracja: 26 maja 2022, 15:55
Lokalizacja: Kraków-Czyżyny
Polubił: 62 razy
Otrzymał  polubienie: 199 razy

Re: 27.06.2026

Post autor: LLoan » wczoraj, 12:03

cynamon pisze: wczoraj, 11:53 A tak z ciekawości zapytam - mały off-topic, ale nie chcę robić nigdzie indziej bałaganu. W tym tygodniu na 496 widziałem małą Castrosuę. One mają tam dopuszczenie czy to była rezerwa (nie widziałem czy z przodu była tabliczka)?
Na jednej brygadzie łączonej 196/496 (szczytówka) jest dopuszczenie na MIDI+ i zazwyczaj tam właśnie kursuje.

Arni
Znawca
Posty: 109
Rejestracja: 01 lut 2023, 11:19
Otrzymał  polubienie: 4 razy

Re: 27.06.2026

Post autor: Arni » wczoraj, 16:26


Awatar użytkownika
Kaszmir
Administrator
Posty: 7595
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Polubił: 271 razy
Otrzymał  polubienie: 653 razy
Kontakt:

Re: 27.06.2026

Post autor: Kaszmir » wczoraj, 22:13

https://www.facebook.com/PKKinfo/posts/ ... Bk9yuEXizl
(14:20) Mamy to! 😃
Starowiślna -> Dietla - wybrzuszenie torowiska.☀️

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość