Widziałem tylne wyświetlacze w nowych Solarisach, czuję się zawiedzony niewykorzystaniem ich potencjału. Nie dość że wyświetlacz jest mniejszy niż miejsce przewidziane na niego to i rozmiar liter nie powala.
Przy okazji będąc na Kombinacie, chcąc nie chcąc słyszałem jak „242” zbierał się do odjazdu, wg zapowiedzi głosowej jedzie do… Krzęcin Pętla
Sposób zaprogramowania tych wyświetlaczy to naprawdę ogromny niewypał. Z przodu nie jest dużo lepiej. Numer jest duży i wyraźny, ale przy dłuższych nazwach krańcówek wygląda to naprawdę tragicznie. Tak nieczytelnego rozwiązania chyba jeszcze nigdzie nie widziałem.